Koncertna dvorana Vatroslava Lisinskog - Neprocjenjiv doživljaj - Zagreb

Kontakt

Adresa

KONCERTNA DVORANA VATROSLAVA LISINSKOG
Trg Stjepana Radića 4
HR-10000 Zagreb

 

Radno vrijeme blagajne

Centrala
+385 (0)1 6121 111

Blagajna/prodaja ulaznica
+385 (0)1 6121 166
e-mail: blagajna@lisinski.hr
 
  • Radnim danom: 10-20 sati
  • Subotom: 9-14 sati i dva sata prije početka priredbe
  • Nedjeljom dva sata prije početka priredbe
  • Radno vrijeme blagajne Zagrebačke filharmonije:
  • Pon - sri - pet: 10 -16 sati (Pauza: 13 - 13,30 sati)
  • Ut - čet: 14 - 20 sati (Pauza: 17 - 17,30 sati)
  • LJETNO RADNO VRIJEME:
  • U razdoblju od 16. lipnja do 12. srpnja 2014., i od 1. rujan do 13. rujna 2014. godine ljetno radno vrijeme blagajni u Dvorani je slijedeće:
  • Ponedjeljak - Petak: od 10,00 - 13,00 sati i 17,30 - 20,00 sati
  • Subota: od 9,00 - 13,00 sati
  • Subota - Nedjelja: dva sata prije početka koncerta

 URED RAVNATELJA:

Dražen Siriščević 01 6121 176
ravnatelj
ravnatelj@lisinski.hr

Petra Mavrin 01 6121 176
tajnica
petra.mavrin@lisinski.hr

Ivan Cvetko 01 6121 154
organizator poslova ljudskih resursa i sigurnosti
ivan.cvetko@lisinski.hr


MARKETING:

Irena Bosnić 01 6121 152
voditeljica marketinga - organizatorica

Tugomir Hrabrić 01 6121 155
propagandist
tugomir.hrabric@lisinski.hr

Merima Gubaš 01 6121 163
administrativna korespodentica marketinga i promidžbe
merima.gubas@lisinski.hr


PROGRAMSKA SLUŽBA:
 
Romana Zidarević 01 61 21 175
koordinatorica programske službe - najam dvorane

Ana Boltužić 01 6121 107
producentica programa
ana.boltuzic@lisinski.hr

Jelena Knešaurek-Carić 01 6121 165
producentica programa
jelena.knesaurek@lisinski.hr

Ivana Kostešić 01 6121 116
producentica programa
ivana.kostesic@lisinski.hr

Ana Tomčik 01 6121  173
administrativna korespodentica programske službe
ana.tomcik@lisinski.hr


TEHNIČKA SLUŽBA:

Anton Oreč 01 6121 126
koordinator tehničke službe
anton.orec@lisinski.hr

Boris Arbutina 01 6121 150
voditelj održavanja
boris.arbutina@lisinski.hr

Tomislav Kralj  01 6121 157
voditelj studentske službe
tomislav.kralj@lisinski.hr

Marica Bubica 01 6121 158
administrativna korespodentica tehničke službe
marica.bubica@lisinski.hr


SLUŽBA ZAJEDNIČKIH POSLOVA:

Kristina Bukojević-Flegar 01 6121 142
pomoćnica ravnatelja
 
Elizabeta Dinter 01 6121 153
voditeljica službe računovodstva - organizatorica
elizabeta.dinter@lisinski.hr
 
Jela Horvatić 01 6121 159
knjigovođa
 

Maja Ježek 01 6121 177
glavna blagajnica
maja.jezek@lisinski.hr

Anica Gelo 01 6121 164
knjigovotkinja
anica.gelo@lisinski.hr